Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

O nas

„Biżuteria musi być idealnie dopasowana do osobowości, okoliczności, zapadać w pamięć, poruszać zmysły”

Początek lat 90-tych był okresem energicznego rozwoju miasta, co za czym stoi zwiększenia potrzeb mieszkańców Ostrowa Wlkp. Dlatego też w 1994 r, wychodząc naprzeciw oczekiwań Państwa otworzyliśmy sklep jubilerski „Pod Filarami „, gdzie przez wiele lat prowadziliśmy działalność opartą na sprzedaży 14-karatowego złota, biżuterii z brylantami oraz srebra w próbie 925. Przez te wszystkie lata budowaliśmy naszą markę, ciesząc się gronem klientów, powiększających się z roku na rok…. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferowaliśmy wyjątkowo konkurencyjne ceny, lecz to nie stanowiło o naszej sile…Naszą największą wartością zawsze byli i będą nasi Klienci, powracający do nas. To właśnie Oni zmotywowali nas do otwarcia salonu jubilerskiego, jedynego takiego w okolicy, gdzie mamy możliwość kontynuacji najlepszych jubilerskich tradycji a także możemy wytyczać nowe kierunki….

Tak więc 29.09.2014 odbyło się huczne otwarcie naszego kolejnego salonu jubilerskiego „No.1 Galeria”, jednocześnie „jubiler pod Filarami” zyskał nową nazwę – „No.1 Jubiler” . Od tego czasu udało nam się skupić w 1 miejscu śmietankę najlepszych marek biżuteryjnych i ciągle szukamy nowych rozwiązań.

Lubimy współpracować z markami, którzy nieustannie podejmują ryzyko estetycznych eksperymentów. Wiemy, że trwałość biżuterii nie ogranicza się tylko do ponadczasowej estetyki. Wyraża się także w jakości, dbałości o najmniejsze detale i precyzji na każdym etapie jej tworzenia. Dlatego niezależnie od sezonu, kolekcje naszych marek stale cieszą się popularnością i są wyznacznikiem tradycji, a także najnowszych trendów.

Cieszą nas Wasze opowieści, wspomnienia… : MOJA BABCIA kupiła mi 20 lat temu na 18 urodziny u Was pierścionek i nadal go noszę. Dziękujemy za to , że jest Was z nami coraz więcej…

Do zobaczenia w No.1 

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!