Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Biżuteria złota

Gese

Nasza hurtownia złota posiada w swojej ofercie towar importowany z różnych stron świata, regularnie uzupełniany o najnowsze kolekcje oraz trendy mody.

Goldenmark
Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Działamy na rynku złota od 2010 roku i od początku z dumą nawiązujemy do wspaniałej tradycji menniczej Wrocławia. To właśnie w mieście, z którego się wywodzimy istniała od IX wieku do lat 40. XIX wieku renomowana mennica.
Nasza grupa to kilkanaście spółek wyspecjalizowanych w takich obszarach działalności jak sprzedaż złota i srebra Ofertę kierujemy do odbiorców hurtowych. Stawiamy na jakość i atrakcyjne warunki zakupowe dla naszych partnerów. Poza nieprzemijającą klasyką oferujemy również najnowsze wzory ze światowych targów.
Phu Oleńka

Nasza hurtownia biżuterii złotej jest nastawiona tylko na sprzedaż hurtową, a oferta produktowa jest niezwykle bogata i różnorodna. W związku z tym, wierzymy, że każdy z Państwa znajdzie u nas biżuterię, której poszukuje. Staramy się by nasza oferta hurtowni złota była rozwijana i zawsze zgodna z najnowszymi trendami. Kolekcje często pochodzą z różnych targów jubilerskich, zlokalizowanych na całym świecie, w takich miastach jak Włochy, Tajlandia czy Hongkong. Jednak szeroka oferta złotej biżuterii nie dotyczy wyłącznie produktów o nowoczesnym designie, posiadamy także tradycyjną biżuterię dla klientów szukających nigdy nie przemijającej klasyki.

Dukat
Firma DUKAT istnieje na rynku od roku 1990. Wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej pomogło nam uzyskać miejsce w czołówce polskich hurtowni. Od skromnych początków, nasza determinacja i zaangażowanie sprawiły, że firma DUKAT mocno ugruntowała się w sercu sektora jubilerskiego.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment na który składają się m.in. kolczyki, pierścionki, łańcuszki, naszyjniki, bransolety, zawieszki, dewocjonalia i wiele innych. Bardzo starannie wyselekcjonowany towar z całą pewnością trafi w każde gusta. Zaczynając od wyrobów do noszenia na co dzień, a kończąc na wyszukanych i orginalnych wyrobach.

W celu pozostania na najwyższym poziomie nieustannie dodajemy nowe kolekcje do naszej już bogatej oferty. 

Graziella

GRAZIELLA Group Spa, właściciel marki „GRAZIELLA”, jest włoską firmą modową założoną w 1958 roku. Urodziła się z inicjatywy Grazielli Buoncompagni, obecnej Honorowej Prezydentki, która od najmłodszych lat zaczęła tworzyć w małym warsztacie , złote klejnoty charakteryzujące się osobistym i innowacyjnym stylem.

Pierwsza kwatera główna
Pierwsze warsztaty Graziella znajdowały się w Arezzo w regionie Campoluci.

Drugie pokolenie
Gianni Gori, syn Graziella Buoncompagni, zaczął zarządzać firmą, dostarczając jej nowej energii i kierując ją na nowe rynki; jego siostra Mariarosa objęła stanowisko wiceprezydenta.

Nowa siedziba
Popularność klejnotów GRAZIELLA wśród konsumentów na całym świecie pozwoliła firmie z czasem rozwinąć się i stała się jedną z najważniejszych organizacji włoskiego tworzenia biżuterii.

Centrum Kreatywności
Centrum Kreatywności jest stilistycznym rdzeniem Grazielli. Stąd nowe linie luksusowych produktów są stale tworzone, dodając do oryginalnych linii złotej biżuterii.

Trzecia generacja
Od 2014 r., Z udziałem trzeciego pokolenia przedsiębiorczości, Graziella zaczęła proponować, wraz z biżuterią, także linie zegarków i galanterii skórzanej, nowe wyrażenia smaku „Graziella”.

Zobacz pozostałe produkty

Biżuteria modowa

Biżuteria modowa

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Biżuteria złota

Biżuteria złota

Brylanty

Brylanty

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Zegarki

Zegarki

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!