Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Biżuteria złota

Złoty Skorpion

Pod nazwą Złoty Skorpion, kryje się firma, która powstała z pasji do złotnictwa i chęci nieustannego rozwoju. Firma wywodzi się z małej pracowni złotniczej, która dzięki zainteresowaniom i inwestycjom właściciela znajduje się obecnie w czołówce producentów obrączek w Polsce.

„Przykład idzie z góry:. Pracownicy firmy, podobnie jak właściciel i zarząd, w swoją pracę wkładają całe serce. Nowoczesny park maszynowy wspiera ich w najbardziej skomplikowanych zadaniach, zapewniając wysoką jakość wykonania i powtarzalność wzorów.

Połączenie takich wartości jak długoletnie doświadczenie, wysoka jakość, nowoczesna technologia, terminowość dostaw i kompleksowa obsługa daje gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa współpracy. Firma sukcesywnie poszerza ofertę dostosowując ją do najnowszych trendów. Podejmują wyzwania realizując indywidualne projekty naszych klientów.

Gese

Nasza hurtownia złota posiada w swojej ofercie towar importowany z różnych stron świata, regularnie uzupełniany o najnowsze kolekcje oraz trendy mody.

Phu Oleńka

Oleńka Olg&s to jedna z największych hurtowni biżuterii złotej w Polsce. Wszystkie kolekcje pochodzą z największych targów jubilerskich na świecie, zlokalizowanych w takich państwach jak Włochy, Tajlandia czy Hongkong. Szeroka oferta złotej biżuterii jest zawsze zgodna z panującymi na świecie trendami. Jednak nie dotyczy wyłącznie produktów o nowoczesnym designie, ale również  także tradycyjnej biżuterii dla klientów szukających nigdy nieprzemijającej klasyki.

 

Dukat
Firma DUKAT istnieje na rynku od roku 1990. Wieloletnie doświadczenie w branży jubilerskiej pomogło im uzyskać miejsce w czołówce polskich hurtowni. Od skromnych początków, determinacja i zaangażowanie sprawiły, że firma DUKAT mocno ugruntowała się w sercu sektora jubilerskiego.

Firma posiada bardzo szeroki asortyment biżuterii złotej, na który składają się m.in. kolczyki, pierścionki, łańcuszki, naszyjniki, bransolety, zawieszki, dewocjonalia i wiele innych. Bardzo starannie wyselekcjonowany towar z całą pewnością trafi w każde gusta. Zaczynając od wyrobów do noszenia na co dzień, a kończąc na wyszukanych i oryginalnych wyrobach.

W celu pozostania na najwyższym poziomie nieustannie dodają nowe kolekcje do już bogatej oferty. 

PZ Stelmach

Firma PZ Stelmach to jedna z największych i najnowocześniejszych polskich producentów obrączek ślubnych.

Tradycja pracowni sięga jednak znacznie głębiej, nasz pradziadek w 1919 roku ukończył Cesarsko – Królewską Szkołę Artystyczną w Zakopanem o profilu rzeźba figuralna i złotnictwo. Tym samym zapoczątkował tradycję rodzinną którą kultywujemy do dziś, a efektem czego było założenie w 1979 roku przez seniora Leona Stelmacha Pracowni Złotniczej w Opolu.

Firma początkowo zajmowała się produkcją biżuterii ze srebra i złota. Z biegiem czasu firma adaptując się do nowych realiów rynkowych, po roku 1989 wyspecjalizowała się w produkcji obrączek. W pierwszej fazie produkcja była oparta wyłącznie na technologii mechaniczno – manualnej, co pozwoliło na zdobycie bezcennego doświadczenia. W chwili obecnej poza obróbką ręczną stosowane są najnowocześniejsze obrabiarki dostępne na świecie, oparte na technologii CNC.

Dzięki wieloletniej tradycji i najnowocześniejszej technologii realizują najbardziej skomplikowane Państwa projekty, dzięki czemu są jednym z największych producentów obrączek ślubnych w Polsce.

Kumar Jewellery

Firma KUMAR JEWELLERY to prężnie rozwijająca się firma, która od samego początku ze szczególną troską i staraniem zaspokaja potrzeby i oczekiwania klientów. W regularnie wzbogacanej ofercie biżuterii złotej z diamentami oraz z kamieniami szlachetnymi, takimi jak szafiry, szmaragdy, topazy, akwamaryny, cytryny, rubiny, znajdziecie Państwo wyszukaną biżuterię unikatową, wytwarzaną od początku do końca ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach lub bardzo krótkich, limitowanych seriach. Ideą firmy jest promowanie eleganckich, wyszukanych form biżuterii podkreślających urodę i niepowtarzalność naturalnych kamieni.

Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm, które składają się na dynamiczny rozwój firmy, pozwalają zagwarantować wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny.

 

 

Royal Jewellers

Royal Jewellers to biżuteria Kanadyjsko – Angielska, w której ofercie znajdą Państwo unikalne wzornictwo i wysoką jakość. Tymi cechami biżuteria tej marki podbiła rynek północnoamerykański, a od ponad 15 lat gości na rynku europejskim zachwycając i zadowalając nawet najbardziej wymagających klientów. Kunszt wykonania, czystość brylantów, szeroka gama kamieni szlachetnych, zamkniętych w złotej oprawie,  a także nietuzinkowe wzornictwo, to cechy, dzięki którym marka zdobywa uznanie wśród klientów.

Graziella

GRAZIELLA Group Spa, właściciel marki „GRAZIELLA”, jest włoską firmą modową założoną w 1958 roku. Urodziła się z inicjatywy Grazielli Buoncompagni, obecnej Honorowej Prezydentki, która od najmłodszych lat zaczęła tworzyć w małym warsztacie , złote klejnoty charakteryzujące się osobistym i innowacyjnym stylem.

Pierwsza kwatera główna
Pierwsze warsztaty Graziella znajdowały się w Arezzo w regionie Campoluci.

Drugie pokolenie
Gianni Gori, syn Graziella Buoncompagni, zaczął zarządzać firmą, dostarczając jej nowej energii i kierując ją na nowe rynki; jego siostra Mariarosa objęła stanowisko wiceprezydenta.

Nowa siedziba
Popularność klejnotów GRAZIELLA wśród konsumentów na całym świecie pozwoliła firmie z czasem rozwinąć się i stała się jedną z najważniejszych organizacji włoskiego tworzenia biżuterii.

Centrum Kreatywności
Centrum Kreatywności jest stylistycznym rdzeniem Grazielli. Stąd nowe linie luksusowych produktów są stale tworzone, dodając do oryginalnych linii złotej biżuterii.

Trzecia generacja
Od 2014 r., Z udziałem trzeciego pokolenia przedsiębiorczości, Graziella zaczęła proponować, wraz z biżuterią, także linie zegarków i galanterii skórzanej.

Zobacz pozostałe produkty

Biżuteria modowa

Biżuteria modowa

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Biżuteria złota

Biżuteria złota

Brylanty

Brylanty

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Zegarki

Zegarki

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!