Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Obrączki ślubne

Złoty Skorpion

Pod nazwą Złoty Skorpion, kryje się firma, która powstała z pasji do złotnictwa i chęci nieustannego rozwoju. Firma wywodzi się z małej pracowni złotniczej, która dzięki zainteresowaniom i inwestycjom właściciela znajduje się obecnie w czołówce producentów obrączek w Polsce.

„Przykład idzie z góry:. Pracownicy firmy, podobnie jak właściciel i zarząd, w swoją pracę wkładają całe serce. Nowoczesny park maszynowy wspiera ich w najbardziej skomplikowanych zadaniach, zapewniając wysoką jakość wykonania i powtarzalność wzorów.

Połączenie takich wartości jak długoletnie doświadczenie, wysoka jakość, nowoczesna technologia, terminowość dostaw i kompleksowa obsługa daje gwarancję rzetelności i bezpieczeństwa współpracy. Firma sukcesywnie poszerza ofertę dostosowując ją do najnowszych trendów. Podejmują wyzwania realizując indywidualne projekty naszych klientów.

PZ Stelmach

Firma PZ Stelmach to jedna z największych i najnowocześniejszych polskich producentów obrączek ślubnych.

Tradycja pracowni sięga jednak znacznie głębiej, nasz pradziadek w 1919 roku ukończył Cesarsko – Królewską Szkołę Artystyczną w Zakopanem o profilu rzeźba figuralna i złotnictwo. Tym samym zapoczątkował tradycję rodzinną którą kultywujemy do dziś, a efektem czego było założenie w 1979 roku przez seniora Leona Stelmacha Pracowni Złotniczej w Opolu.

Firma początkowo zajmowała się produkcją biżuterii ze srebra i złota. Z biegiem czasu firma adaptując się do nowych realiów rynkowych, po roku 1989 wyspecjalizowała się w produkcji obrączek. W pierwszej fazie produkcja była oparta wyłącznie na technologii mechaniczno – manualnej, co pozwoliło na zdobycie bezcennego doświadczenia. W chwili obecnej poza obróbką ręczną stosowane są najnowocześniejsze obrabiarki dostępne na świecie, oparte na technologii CNC.

Dzięki wieloletniej tradycji i najnowocześniejszej technologii realizują najbardziej skomplikowane Państwa projekty, dzięki czemu są jednym z największych producentów obrączek ślubnych w Polsce.

Zobacz pozostałe produkty

Biżuteria modowa

Biżuteria modowa

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Biżuteria złota

Biżuteria złota

Brylanty

Brylanty

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Zegarki

Zegarki

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!