Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Brylanty, złoto, srebro, zegarki | NO.1 Galeria, NO.1 Jubiler Ostrów Wielkopolski

Biżuteria srebrna

Precioso

Polska firma, pochodząca z Krakowa,  która w 2011 roku postanowiła wprowadzić do życia swoje projekty do świata biżuterii. Srebro, kamienie półszlachetne, kryształy Precioso oraz perły, mimo powszechności tych surowców, dzięki tej marce zyskały one nowe znaczenia. Lekkie formy, eleganckie, nowoczesne a jednocześnie ponadczasowe wzornictwo wprowadziło nowy powiew świeżości do świata biżuterii oraz trafiło w serca Pań, które szukają biżuterii na specjalne okazje – śluby, imprezy okolicznościowe, dla których elegancja jest bardzo ważna.

Biżuteria na specjalne okazję – „WIECZOROWĄ PORĄ”

Nikola Preziosi
Włoska biżuteria to synonim piękna, elegancji i zachwytu, dlatego w 2012 roku firma Nikola Preziosi otworzyła swoją siedzibę w Polsce oferując najwyższą jakość i pełen profesjonalizm. Łącząc te dwie cechy starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i realizowaniu potrzeb rynku biżuteryjnego.

W ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment biżuterii srebrnej jak i wyrobów ze stali szlachetnej o zróżnicowanym wzornictwie począwszy od klasycznego, nowoczesnego do ponadczasowego i fantazyjnego.

Jawi
JAWI to firma handlowa zajmująca się dystrybucją oraz importem srebrnej biżuterii, głównie z Włoch.  Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb i gustów każdego klienta, dlatego też konsekwentnie i starannie rozszerzamy nasz asortyment – od wzorów klasycznych po nowoczesne, nadążając za panującą modą, którą tworzą najwięksi projektanci na świecie.
Venus

Venus Jewels jest marką, której elegancja, szyk oraz wysoka jakość reprezentują wyjatkową, włoską biżuterię srebrną. Wszystkie kolekcje tworzone są w sercu Toskanii, malowniczym regionie w północnych Włoszech.

Dzieki włoskim korzeniom Venus Jewels jest marką zdobywającą sławę i uznanie zakochanych we włoskim stylu. Pasja i elegancja to bez wątpienia istota działalności firmy zrodzonej, aby budzić emocje poprzez tworzenie biżuterii.

Marka projektując biżuterię przez mistrzów złotników, zamyka w srebrze cząstkę wartości duszy każdej kobiety. Venus Jewels to biżuteria na każdą okazję, dająca szczęście i rozświetlająca blaskiem każdy moment Twojego życia.

Sophie Thao

Sophie Thao to grupa projektantów oryginalnej biżuterii z Tajlandii, Indii, Bali, Japonii, Izraela, Polski, Litwy, Meksyku i innych egzotycznych zakątków świata. W swoich pracowniach projektują i ręcznie wytwarzają przede wszystkim srebrną biżuterię z naturalnymi kamieniami. Każdy projekt to krótka i niepowtarzalna seria.

Firma inspiruje się naturą. Niezwykłe atrybuty tej marki – jej drogocennych darów m.in. turkusów, szafirów, opali i agatów inspirują współczesne kobiety do wyrażania siebie i stylu życia. Każdy z kamieni jest niepowtarzalny. Tak, jak wyjątkowa jest każda z kobiet. Dlatego każda broszka, zawieszka, czy pierścionek to osobna opowieść.

Kogata Murano Glass

Od ponad 20 lat firma tworzy biżuterię z oryginalnego, znanego na całym świecie SZKŁA WENECKIEGO – Murano Glass. Przez lata firma opracowała własne techniki zdobienia szkła, specjalizując się w tworzeniu szklanej biżuterii technikami: fusing, bead making, casting oraz flame working.

Jest to jedyna polska firma posiadająca certyfikat pochodzenia szkła Murano nr.M-PL/01/2010. Sztuka tworzenia szklanej biżuterii nabyta została podczas praktyk u włoskich mistrzów na wyspie Murano.

Svitozar

Srebrna biżuteria od zawsze cieszy się ogromną popularnością. Dziś w wieku XXI wykwintne wyroby ze srebra to pożądany detal dla wielu z nas. Kobiety uzupełniają nią swoje stroje, jest ona swoistym talizmanem, a również niepowtarzalnym prezentem dla ukochanych i przyjaciół. Marka Svitozar w swoich kolekcjach łączy srebro ( 925 ) ze złotem ( 375 ), nadając swojej biżuterii charakter oraz ułatwiając kobietom wybór między srebrem a złotem. Dzięki przystępnym cenom i wysokiej jakości, wyroby tej marki cieszą się ogromną popularnością i łączą w sobie najnowsze technologie, tradycje ukraińskich rzemieślników i niepowtarzalny gust artystyczny.

 

 

Ostrowski Design

Projektant tej nietuzinkowej biżuterii Jacek Ostrowski to absolwent Politechniki Koszalińskiej w kierunku wzornictwo przemysłowe. Na rynku biżuterii działa od 1999 roku. Jest założycielem firmy OSTROWSKI-DESIGN, w której jest głównym projektantem. Jego biżuteria cieszy się uznaniem na całym świecie, i wygrywa najbardziej prestiżowe, międzynarodowe konkursy. Jest on również członkiem STFZ (Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych) i MSB (Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników).

Inspirację czerpie z otaczającego świata. Jego projekty zdominowane są przez geometrię kształtu, są pełne symetrii i rytmu, które idealnie tworzą jedną całość. Fascynują jego prostota formy. Do biżuterii wykorzystuję głównie srebro , kolorową żywicę industrialną, kryształy Swarovski Elements jak również bursztyn bałtycki.

Projektuje nowoczesną i awangardową biżuterię dla odważnych kobiet, które lubią przyciągać swoją uwagę ekstrawagancją i eleganckim stylem.

Zobacz pozostałe produkty

Biżuteria modowa

Biżuteria modowa

Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna

Biżuteria złota

Biżuteria złota

Brylanty

Brylanty

Obrączki ślubne

Obrączki ślubne

Zegarki

Zegarki

Programy partnerskie

Dołącz do naszego klubu NO.1 Club i ciesz się stałymi
rabatami w naszych salonach!